Небанальні подарунки вигадали у США

Зоопарки Нью-Йорка і Техасу пропонують закоханим і тим, хто страждає від нерозділеного кохання, можливість купити незвичайні подарунки до Дня святого Валентина.

У зоопарку Бронкса романтично налаштовані відвідувачі можуть заплатити за те, щоб мадагаскарського таргана, що шипить, назвали на честь їхнього “Валентина”, а також інші подарункові пакети, зокрема шкарпетки для тарганів, опудало тарганів і віртуальну зустріч із тарганами.

“У вас не завжди є правильні слова, але ви все одно можете спричинити у них мурашки шкірою. Назвіть таргана для своєї Валентини, бо таргани вічні”, – йдеться на сайті зоопарку.

Тим часом зоопарк Сан-Антоніо використовує інший підхід. Програма дозволяє покинутим відвідувачам платити за те, щоб таргана, щура або овоч назвали на честь їхніх колишніх коханців, перш ніж обраний отримувач цього прізвиська буде згодований іншій тварині у зоопарку.

Також читайте: Китайці випробували новий штам коронавірусу: показав стовідсоткову смертність

“Символічно назвіть таргана, щура чи овоч на честь вашого колишнього, чи когось не дуже особливого, і зоопарк Сан-Антоніо допоможе розчавити ваше минуле, справжнього цілителя горя, згодовуючи ваш вибір живій тварині”, — йдеться на вебсайті зоопарку.

Крім того, зоопарк Сан-Антоніо пропонує свічку з ароматом фекалій бегемота як потенційний подарунок на День святого Валентина для особливої людини.

У зоопарку заявили, що фекалії “є одеколоном світу бегемотів і використовуються, щоб справити враження на потенційних партнерів”.

Свічки, виготовлені компанією Stinky Candle Company, мають спеціальний аромат, що нагадує запах гною, кинутого Тімоті, самцем бегемота у зоопарку.

“Ця свічка — ідеальний подарунок для того, хто хоче створити незабутнє враження”, – кажуть у зоопарку.

Звичайно, ці подарунки не для всіх, але вони точно запам’ятаються.

Збройні Сили України завзято знищують російських загарбників: щоб підтримати їх, ви можете підтримати їх донатами на «Повернись живим» та «Сталеві крила». Станьте частиною історії та захистіть Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦