Нині артистка знайшла щастя у Болгарії
Відома артистка з України Катерина Бужинська нині проживає у Болгарії. Тут співачка одружилася з болгарським бізнесменом Дімітаром Стойчевим та народила у шлюбі близнят.
Першим чоловіком Бужинської був її продюсер Юрій Квеленков. Восьмирічні аб’юзивні відносини, які містили домашнє насильство та погане поводження, призвели до трагедії – він змусив 18-річну Катю зробити аборт, про який артистка досі шкодує.
![](https://krapka.media/wp-content/uploads/2024/01/384752175_18385794901014973_7103808151717373870_n-819x1024.jpg)
![](https://krapka.media/wp-content/uploads/2024/01/406212177_18396690604014973_8864867611135900912_n-819x1024.jpg)
![](https://krapka.media/wp-content/uploads/2024/01/406358773_18397255147014973_5425279296663580746_n-820x1024.jpg)
![](https://krapka.media/wp-content/uploads/2024/01/415287123_18403219681014973_6812621015376986196_n-819x1024.jpg)
![](https://krapka.media/wp-content/uploads/2024/01/12495985_999547346809691_3663518028717395822_o-684x1024.jpg)
![](https://krapka.media/wp-content/uploads/2024/01/12998220_989490227754718_1153217593470885122_o-1024x683.jpg)
![](https://krapka.media/wp-content/uploads/2024/01/21761368_1436193273160457_9030385026998824869_n.jpg)
Раніше: Ексчоловік Ані Лорак розлучився з другою дружиною
Другим чоловіком Катерини був пластичний хірург Володимир Ростунов, також вніс свій слід у життя артистки – у них народилася донька, щоправда, пологи були складними. Катерина згадувала, що почала народжувати на 6 місяці вагітності. Під час пологів у неї відмовляли внутрішні органи й лікарі не знали кого рятувати – матір чи дитину.
Однак після народження доньки їхні стосунки розпалися й Катерина з часом зустріла нове кохання та побралася з болгарським бізнесменом Дімітаром Стойчевим. У шлюбі з ним Катерина народила двійнят – хлопчика Дмитра та дівчинку Катрусю.
![](https://krapka.media/wp-content/uploads/2024/01/f73b63526633de8542a654566e0f8314.jpeg)
![](https://krapka.media/wp-content/uploads/2024/01/61f25e23a41610ae934b6f95e3f25c81.jpeg)
![](https://krapka.media/wp-content/uploads/2024/01/image-1-1024x1024.webp)
![](https://krapka.media/wp-content/uploads/2024/01/953956c4a55f8dd6da8c457c7e7d8649-quality_100xallow_enlarge_0xw_600xh_0.jpg)
Старша дитина співачки проживала з нею у Болгарії, але потім виїхала до Німеччини, де навчається у приватному ліцеї.
Збройні Сили України завзято знищують російських загарбників: щоб підтримати їх, ви можете підтримати їх донатами на «Повернись живим» та «Сталеві крила». Станьте частиною історії та захистіть Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦