Політичний і військовий аналітик, ветеран АТО, колишній командир роти в батальйоні “Айдар” (2014) Євген Дикий заявив, що у разі перемоги Росії в Україні буде “одна велика Буча”.

Про це він розповів в ексклюзивному інтерв’ю ТСН.ua.

Прогноз щодо війни

Він сказав: “Тут буде одна велика Буча. Для того, щоб тут був Крим нам потрібно було одразу здатись, без бою та ще 2014 року. Тоді тут було б перетворення на нову Білорусь. І це був би найлайтовіший варіант. Тоді росіяни б посадили тих, хто чинив опір, а інших прийняли б в “рускіх”. Але ми цей шанс давно опустили”.

Євген Дикий додав, що Росія може вчинити з Україною так, як це було з Чечнею після Другої чеченської війни. “Вони там вбили всіх, крім лояльних, які і знищували своїх одновірців. Якщо Росія перемагає — виживуть лише окремі колаборанти. Це треба розуміти. Ми воюємо за виживання”, – пояснив ексвійськовий.

Нагадаємо, попри санкції, російський виробник Кинжалів отримує деталі до ракет з Європи.

Дикий зазначив, що Захід не прийме ще 30 мільйонів біженців. Він додав, що країни Заходу ще 2022 року були готові “оплакати трагічну долю українців”.

Коментар експерта

Військовий експерт Олег Жданов вважає, що прогноз Дикого є песимістичним, але реалістичним.

“Якщо Росія переможе в Україні, вона не зупиниться. Вона захоче захопити всю країну і знищити все, що їй заважає. У цьому випадку, звичайно, буде “одна велика Буча””, – сказав Жданов.

Збройні Сили України завзято знищують російських загарбників: щоб підтримати їх, ви можете підтримати їх донатами на «Повернись живим» та «Сталеві крила». Станьте частиною історії та захистіть Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦