Співачка вже розлучилася з російським актором
Українська співачка Аліна Гросу на початку 2023 року повідомила, що розлучилася з російським актором Романом Полянським. 28-річна артистка вже має нового бойфренда. Цього разу вона зупинила вибір на чоловікові з України.
Новий бойфренд Аліни
В Instagram-stories Аліна Гросу показала кілька знімків та зауважила: “Щоб сильно мене не жаліли. А то від кожного коменту “Аліно, не плач” – око сіпається”.
На одній зі світлин вона тримає за руку свого коханого, а на іншій – стисла руку бойфренда та притулила її до свого обличчя.
![](https://krapka.media/wp-content/uploads/2023/10/3a0defa3c0d04d97bc2a24d62e9b439c1696860923-600x1024.webp)
![](https://krapka.media/wp-content/uploads/2023/10/a769d59e8e071e90ec9d8f95f0d5065e1696860960-596x1024.webp)
![](https://krapka.media/wp-content/uploads/2023/10/7195145c5b5f03c19f01bd7405c61d771696860769-596x1024.webp)
![](https://krapka.media/wp-content/uploads/2023/10/902d81ad2dd91b91689551e2be81306b-578x1024.jpeg)
![](https://krapka.media/wp-content/uploads/2023/10/bdb45e8d036b8a4e4c9062cf3cb39e6c-579x1024.jpeg)
Історія романів Гросу
У серпні 2019 року Аліна Гросу одружилася з підприємцем, якого звали Олександр. Прізвище свого обранця співачка не розкривала.
Аліна та Олександр святкували на старовинній віллі у Вероні. За час церемонії Гросу змінила чотири весільні сукні. Її батьки витратили на святкування 100 тисяч євро.
![](https://krapka.media/wp-content/uploads/2023/10/c01b46c-grosu1-690.jpg)
Гросу заявляла, що батьки її чоловіка подарували їм 4-кімнатну квартиру. Тоді Аліна заявляла, що вони з Олександром планують трьох дітей. Однак їхній шлюб не протримався й року.
2021 року Гросу почала стосунки з російським актором Романом Полянським, однак через повномасштабне російське вторгнення 24 лютого 2022 року пара розійшлася.
Нагадаємо, Вєрка Сердючка змусила танцювати американців у Нью-Йорку.
Збройні Сили України завзято знищують російських загарбників: щоб підтримати їх, ви можете підтримати їх донатами на «Повернись живим» та «Сталеві крила». Станьте частиною історії та захистіть Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦