iPhone першого покоління продано на аукціоні за $190 000. Невідкрита модель на 4 ГБ була куплена майже в 400 разів дорожче за початкову ціну після 28 ставок на аукціонах LCG.

Розпродаж відбувся через декілька місяців після того, як у лютому було продано ще один iPhone 2007 року за 63 356 доларів, повідомляє cbsnews.com.

“Оригінальна 4-гігабайтна модель вважається “Святим Граалем” серед колекціонерів iPhone”, – написав LGC Auctions у своєму лістингу. Зазначається, що його надзвичайна рідкісність безпосередньо пов’язана з його обмеженим виробництвом.

Оригінальний iPhone на 4 ГБ, випущений 29 червня 2007 року, був знятий з виробництва трохи більше ніж через два місяці після його запуску через відставання у продажах, навіть після того, як компанія знизила ціну на третину, щоб стимулювати покупців. Спочатку він коштував 499 доларів за модель із 4 ГБ пам’яті та 599 доларів за модель із 8 ГБ пам’яті.

Генеральний директор компанії Стів Джобс представив iPhone на початку 2007 року. Він сказав, що він “наново винайде” телекомунікаційний сектор, назвавши його “чарівним” та “супер розумним”.

Той, що був проданий 16 липня, був ще у заводському упакованні. Він має 2-мегапіксельну камеру та веббраузер. Телефон ніколи не активувався.

Збройні Сили України завзято знищують російських загарбників: щоб підтримати їх, ви можете підтримати їх донатами на «Повернись живим» та «Сталеві крила». Станьте частиною історії та захистіть Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦