Хочете бути здоровими, красивими та стрункими? Тоді вам потрібно включити у свій раціон ці продукти:

 • Вівсянка
 • Крес-салат
 • Жирна риба
 • Оливкова олія
 • Волоські горіхи
 • Лохина

Ці продукти містять необхідні для здоров’я організму вітаміни, мікроелементи та антиоксиданти.

Вони допоможуть вам:

 1. Знизити ризик розвитку серцево-судинних захворювань
 2. Покращити роботу мозку
 3. Посилити імунітет
 4. Підвищити настрій
 5. Знизити вагу

Крес-салат – це джерело вітамінів А, С і К. Ці вітаміни необхідні для здоров’я шкіри, волосся і нігтів. Крес-салат також містить лютеїн і зеаксантин, які є антиоксидантами, що допомагають захистити очі від вікових захворювань.

Жирна риба, наприклад, лосось, сардини та скумбрія, містить жирні кислоти омега-3. Ці жирні кислоти необхідні для роботи мозку і серця. Вони також допомагають знизити ризик розвитку депресії і хвороби Альцгеймера.

Вівсянка – це один із найпоживніших продуктів. Вона містить клітковину, яка допомагає регулювати рівень цукру в крові та запобігає запорам. Вівсянка також багата на вітамін В1, який необхідний для роботи мозку.

Оливкова олія – це джерело мононенасичених жирів, які корисні для серця. Оливкова олія також містить антиоксиданти, що допомагають захистити організм від пошкоджень, викликаних вільними радикалами.

Волоські горіхи – це джерело білка, клітковини й корисних жирів. Вони також містять вітамін Е, який є антиоксидантом. Волоські горіхи допомагають покращити роботу мозку, серця та імунної системи.

Лохина – це джерело антиоксидантів, які допомагають захистити організм від пошкоджень, викликаних вільними радикалами. Лохина також містить вітамін С, який необхідний для роботи імунітету. Лохина допомагає покращити пам’ять і увагу.

Збройні Сили України завзято знищують російських загарбників: щоб підтримати їх, ви можете підтримати їх донатами на «Повернись живим» та «Сталеві крила». Станьте частиною історії та захистіть Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦