Українці обурив допис ООН, де ті святкують День російської мови. В цей день, 6 червня, росіяни цинічно зруйнували дамбу Каховської ГЕС, внаслідок чого вода затопила десятки населених пунктів.
У зоні небезпеки через підрив опинилися близько 12 тисяч людей та сотні тварин. За словами очільника МЗС України Дмитра Кулеба, це найбільша техногенна катастрофа в Європі за останні десятиліття.
Коли росія здійснила черговий акт тероризму, ООН вітає всіх з Днем російської мови. Ця організація має підтримувати міжнародну безпеку, але жодним чином не відреагувала на катастрофу. Представники ООН закликали підписатися на їхню сторінку російською мовою. Люди неприємно вражені такою поведінкою.
![](https://krapka.media/wp-content/uploads/2023/06/znimok-ekrana-2023-06-06-o-1.42.07-pp.png)
Блогерка Меланія Подоляк закликала розпустити ООН, а спікер українського парламенту Руслан Стефанчук назвав цю організацію “безнадійно хворою”, адже для них День російської мови важливіший за екоцид.
![](https://krapka.media/wp-content/uploads/2023/06/znimok-ekrana-2023-06-06-o-1.43.04-pp.png)
![](https://krapka.media/wp-content/uploads/2023/06/znimok-ekrana-2023-06-06-o-1.43.46-pp.png)
Українці в коментарях пишуть про підрив Каховської ГЕС та обурюються дописами ООН у соцмережах.
![](https://krapka.media/wp-content/uploads/2023/06/znimok-ekrana-2023-06-06-o-1.44.33-pp-869x1024.png)
![](https://krapka.media/wp-content/uploads/2023/06/znimok-ekrana-2023-06-06-o-1.45.24-pp-881x1024.png)
![](https://krapka.media/wp-content/uploads/2023/06/znimok-ekrana-2023-06-06-o-1.46.17-pp.png)
Наразі вода з Каховського водосховища швидко витікає, затоплюючи навколишні населені пункти. У деяких – рівень води сягнув по дахи будинків. При цьому у самому Дніпрі рівень води зростатиме ще кілька годин. Українців евакуюють із зони лиха.
Підрив здійснили російські військові з 1 батальйону 205-ї мотострілкової бригади армії рф.
Збройні Сили України завзято знищують російських загарбників: щоб підтримати їх, ви можете підтримати їх донатами на «Повернись живим» та «Сталеві крила». Станьте частиною історії та захистіть Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦