Більшість жінок, яким вже за 30 років, навіть не здогадуються, що обираючи ту чи іншу зачіску можуть додати собі років. Окрім зачісок додати віку можуть й неправильно підібрані кольори.
Перукарі пояснили, від яких зачісок краще відмовитися, коли ви вже жінка, а не дівчина.
Якщо ви є власницею довгого волосся, попіклуйтеся вчасно зафарбовувати сиві волосинки, а ще відмовтеся від прямих обрізів волосся знизу. Якщо ви так робите, то будуть помітними посічені кінчики. Краще або підкручувати низ волосся, або попросіть перукаря зробити їх асиметричними.
![](https://krapka.media/wp-content/uploads/2023/05/dovge-volossya-z-rivnym-zrizom-1024x975.jpg)
Короткий чубчик теж ворог віку. Особливо, якщо ви підрізаєте його, маючи каре.
Бьюті-експерти стверджують, що така зачіска збільшує розмір обличчя та підкреслює зморшки.
![](https://krapka.media/wp-content/uploads/2023/05/chubchyk-1024x772.jpg)
Якщо чубчик ваш маст-хев, краще подбати, аби він був подовженим та не рівним.
Саме через ці прочини не варто обирати й короткі (по плечі) асиметричні зачіски. Окрім того, що вони візуально додають віку, то ще й потребують тривалої укладки.
![](https://krapka.media/wp-content/uploads/2023/05/asymetriya-1024x614.jpg)
Жінкам за 30 не радять й надто коротких стрижок. Оскільки такі зачіски підходять лише дівчатам, та й то тим, хто має густу шевелюру.
![](https://krapka.media/wp-content/uploads/2023/05/korotka-stryzhka-1024x923.jpg)
Кожна жінка вправі сама обрати, яку зачіску вона хоче носити, але сподіваємося, що поради експертів з краси стануть вам у пригоді, коли ви обиратимете новий модний образ.
Збройні Сили України завзято знищують російських загарбників: щоб підтримати їх, ви можете підтримати їх донатами на «Повернись живим» та «Сталеві крила». Станьте частиною історії та захистіть Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦