Чемпіон світу в надважкій вазі за версіями WBO, WBA, IBO та IBF Олександр Усик назвав причини зриву історичного бою з володарем титулу WBC Тайсоном Ф’юрі.

Усик сказав, що всі вимоги “циганського короля” виконав, але британець не збирався виходити з ним на ринг.

“Коли я зрозумів, що бою не буде? Коли Тайсон Ф’юрі сказав про 70% на 30% (умови розподілу гонорару – прим.). Уся моя команда сказала, що він божевільний. Я буквально наступного день кажу: “Я згоден”. Ну всі типу: “Ого!”. Тут не в грошах справа, а в поєдинку за “абсолюта”, який чекає багато людей. Гроші – це добре. Це додатково для моєї родини, я міг би допомогти тим, хто цього потребує. Але тут саме поєдинок, його масштаб. Бій за “абсолюта”, якого не було в хевівейті вже багато десятиліть.

Він думав, що я не погоджусь, що я скажу: “Та ні!”. Я погодився на ці умови, потім він сказав про реванш, хоча його команда вписувала реванш, а не моя. Потім, вже коли я й на це погодився, вони написали: “Ок, давай тоді наступний поєдинок 70% на 30% на нашу користь”. Вони кажуть: “Ви взагалі очманіли”. Я розумів, що це вже гра від Тайсона Ф’юрі. Мені здається, він не тренувався. Він приходив до залу і кричав: “Я відбоксував 15 раундів спарингу”, – пояснив Усик в інтерв’ю YouTube-каналу Володимира Кобелькова.

Ф’юрі навіть не міг подувати, що Усик погодиться на такі умови. Українець наголосив, що британець грає в свою гру та вважає себе королем.

Поєдинок між Усиком і Ф’юрі повинен був відбутися 29 квітня в Лондоні на стадіоні “Вемблі”, але сторони не змогли погодити умови контракту на поєдинок, через що його було скасовано.

Збройні Сили України завзято знищують російських загарбників: щоб підтримати їх, ви можете підтримати їх донатами на «Повернись живим» та «Сталеві крила». Станьте частиною історії та захистіть Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦