Для дитини “другими батьками” мають стати віряни, що вчитимуть її жити по совісті
Стати хрещеним чи хрещеною – відповідальний крок. Даючи згоду на довічне наставництво над хрещеником, треба звіритися з православними канонами.
Перше та головне правило церкви – хрещені мають бути похрещеними, одруженими (бажано – повінчаними). А ще між хрещеним та хрещеником не може бути спорідненого зв’язку.
«Не повинні бути хрещеними люди, які перебувають у близькій спорідненості – брати, батько, мати, син чи дочка», – кажуть священнослужителі.
Кого не можна брати хрещеними
Бабуся та дідусь, тітка та дядько можуть стати хрещеними. На роль хрещених батьків не можуть претендувати подружжя, а також наречений та наречена. Згідно з церковним правилом, якщо раніше чужі люди стали кумом і кумою, то в майбутньому їм не дозволяється ставати чоловіком та дружиною.

Раніше: Найпривабливіший вік жінок: чоловіки просто мліють від них
Не бажано претендентам перебувати у близькому родинному зв’язку, а якщо все ж таки вибір припав на сестру чи брата, то вони мають походити з різних родинних ліній.
Не можна брати у куми неповнолітніх, людей з кримінальними минулим, психічнохворих.
А кількість хрещеників може бути необмежена, церква заохочує рішення стати духовним батьком одразу для кількох нових християн.
Збройні Сили України завзято знищують російських загарбників: щоб підтримати їх, ви можете підтримати їх донатами на «Повернись живим» та «Сталеві крила». Станьте частиною історії та захистіть Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦