В Україні після 28 лютого закінчиться термін бронювання для багатьох військовозобов’язаних працівників.
Це стосується тих, хто працює на підприємствах, які втратили статус критично важливих або не відповідають необхідним критеріям. За словами члена парламентського комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Олександра Федієнка, такі військовозобов’язані підлягають мобілізації згідно із законодавством.
Читайте також: У МВС шокували цифрою: скільки українців вважають зниклими безвісти
Мобілізація в Україні: що буде із заброньованими працівниками
Федієнко пояснив, якщо працівник більше не заброньований, територіальні центри комплектування мають право мобілізувати його. Все відбувається у рамках закону.
При цьому, за його словами, ТЦК і СП йдуть назустріч критично важливим підприємствам, таким як оборонні, енергетичні чи комунікаційні, даючи їм можливість перебронювати своїх працівників.
Федієнко також зазначив, що мобілізаційні завдання для підприємств формуються з урахуванням їхніх потужностей і можливостей. Міністерство економіки відповідає за процес бронювання.
Тому після 28 лютого якийсь відсоток військовозобов’язаних, які були заброньовані, буде мобілізований до ЗСУ та інших військових формувань”, – наголосив нардеп.
Збройні Сили України завзято знищують російських загарбників: щоб підтримати їх, ви можете підтримати їх донатами на «Повернись живим» та «Сталеві крила». Станьте частиною історії та захистіть Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦