Співачка-зрадниця Таїсія Повалій отримала російське громадянство в День Незалежності України, продавшись за криваві рублі.
Артистка, яка родом з України, тепер офіційно росіянка, розповів блогер Богдан Беспалов у своєму Telegram-каналі.
Раніше ми писали, що актор серіалу “Свати” розповів про “снобізм” російських зірок.
Цинізм Повалій під час отриманням громадянства РФ
![Таїсія Повалій](https://krapka.media/wp-content/uploads/2023/10/40375_1300x820-1024x646.jpeg)
Співачка, яка підтримала геноцид українського народу, офіційно стала громадянкою російської федерації. Найбільший цинізм у тому, що це сталося 24 серпня, у День незалежності України. Цьому підтвердженням стали документи, які з’явилися у розпорядженні у Беспалова.
За словами Беспалова, Повалій запатентувала власне підприємство в РФ і отримала російський паспорт. Саме від символічної для України дати ведеться облік новоспеченої громадянки росії Повалій, яка має українське походження.
![Таїсія Повалій отримала російське громадянство](https://krapka.media/wp-content/uploads/2023/10/znimok-ekrana-2023-10-27-o-12.11.29-dp-669x1024.png)
Співачка-зрадниця підтримала путіна та війну
Багато українців здивувалися, що Повалій тільки цього року отримала російське громадянство. Адже співачка вже давно підтримує режим владіміра путіна та війну РФ проти України.
![Таїсія Повалій отримала російське громадянство](https://krapka.media/wp-content/uploads/2023/10/18893-1024x724.jpeg)
Повалій активно виступає з концертами в країні-агресорці. До прикладу, днями вона заспівала на концерті “Песни русского мира”, де цинічно виконала українську народну пісню “Ти ж мене підманула”.
До цього співачка їздила в тимчасово окупований Луганськ, щоб розважити окупантів, які вбивають українців. Вона виступила на відкритті меморіального комплексу “Гостра Могила”.
Також зрадниця регулярно зізнається росії в любові, повторює пропагандистські тези. Крім цього, Повалій їздила в Уфу на фестиваль патріотичної пісні “Время героев”.
Збройні Сили України завзято знищують російських загарбників: щоб підтримати їх, ви можете підтримати їх донатами на «Повернись живим» та «Сталеві крила». Станьте частиною історії та захистіть Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦