Олександр Роспутько міг виїхати до Росії
Зникнення півзахисника юнацької команди “Шахтаря” Олександра Роспутька підтвердилося. Це сталося після матчу Юнацької ліги УЄФА проти бельгійського “Антверпена”.
За даними Dynamomania.com, 19-річний футболіст “гірників” не повернувся разом з командою до України після гри в Бельгії.
Зникнення Роспутька
Згідно із повідомленням, гравець залишив своє футбольне спорядження в аеропорту і зник в невідомому напрямку. Він також обмежив доступ до своїх соціальних мереж і перестав відповідати на телефонні дзвінки.
За інформацією Telegram-каналу “Брутальний футбол”, Роспутько скористався можливістю виїзду за кордон і, ймовірно, втік до Росії, що підтверджує головний редактор проєкту “Профутбол Digital” Володимир Звєров.
![](https://krapka.media/wp-content/uploads/2023/10/43050_1200x675-1024x576.jpg)
Реакція Шахтаря
Цей випадок став ще більш дивним через те, що за день до матчу Роспутько підписав новий 5-річний контракт з “гірниками” і потрапив до заявки на виїзний матч. Однак після гри “Шахтар” виявив лише його футбольне екіпірування, а гравця не було на місці.
У матчі проти “Антверпена” Роспутько вийшов у стартовому складі і відіграв усю гру. “Шахтар” виграв цей поєдинок з рахунком 2:1 та наразі посідає третє місце в групі Юнацької ліги УЄФА після двох турів.
![](https://krapka.media/wp-content/uploads/2023/10/e277a65b19daa8e1d277ab6a2dd6dc97-1024x640.jpeg)
![](https://krapka.media/wp-content/uploads/2023/10/531226af1cfe35684e365ad59e1a6cfa-1024x640.jpeg)
![](https://krapka.media/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-13_12-25-57.jpg)
![](https://krapka.media/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-13_11-47-44-1024x537.jpg)
![](https://krapka.media/wp-content/uploads/2023/10/dsc_7656dsa_0756.jpg)
Після інциденту “Шахтар” підтвердив інформацію про зникнення півзахисника Олександра Роспутька та заявив, що не знає його місцеперебування. Клуб звернувся до гравця з вимогою повернутися протягом п’яти днів. Якщо він не повернеться, контракт може бути розірвано з вини гравця, і клуб залишає за собою право вимагати фінансову компенсацію.
Нагадаємо, в Росії злякалися проукраїнського банера та вимкнули трансляцію ЧС.
Збройні Сили України завзято знищують російських загарбників: щоб підтримати їх, ви можете підтримати їх донатами на «Повернись живим» та «Сталеві крила». Станьте частиною історії та захистіть Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦