Мітингувальники пікетують будівлю парламенту та уряду
20 вересня влада самопроголошеного Нагірного Карабаху пішла на вимоги Азербайджану щодо капітуляції, погодившись вивести з території вірменські збройні сили.
Що сталося у Карабаху
19 вересня Азербайджан атакував вірменські позиції збройних сил. Країна оголосила про боротьбу з терористами. Для евакуації населення в Карабасі створили гуманітарні коридори.
Прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян скликав засідання Радбезу та звинуватив Азербайджан у намірі провести “етнічну чистку” в регіоні. Він зазначив, що Вірменія не має наміру воювати проти ЗСУ Азербайджану.
20 вересня Міноборони Азербайджану оголосило про домовленості щодо припинення вогню.
Протести у Єревані
Мешканці Вірменії зібралися у центрі Єревану біля будівлі парламенту та уряду. Вони не згодні з рішенням Пашиняна віддати Карабах під контроль Баку.
Поліція, яка охороняла урядові будівлі застосувала проти протестувальників світло-шумові гранати.
Також демонстранти заблокували будівлю російського посольства. Вони вимагали від Росії вивести свої миротворчі війська з території Вірменії.
Поліцейським довелося затримувати незгодних відмовитися від акцій протесту.
Нагадаємо, як і в Карабаху, для росіян в Криму не залишилося безпечних місць.
Збройні Сили України завзято знищують російських загарбників: щоб підтримати їх, ви можете підтримати їх донатами на «Повернись живим» та «Сталеві крила». Станьте частиною історії та захистіть Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦