Пригодницько-історичний фільм “Довбуш” знімали протягом кількох років у різних куточках України, які вражають своєю красою та оригінальністю.
Фільм “Довбуш” – найдорожчий за всю історію українського кінематографу, який знімали саме в Україні. Видання OBOZREVATEL поділилось 8 знаковими місцями, у які обов’язково треба поїхати та відчути їхню силу.
Раніше ми писали, які імена закодовано в українській вишивці.
Свірзький замок
За сюжетом фільму, князівна мешкала у Свірзькому замку, який розташовано у Львівській області. Будівлю зведено у другій половині XV століття як оборонну фортецю. Форма замку – неправильний чотирикутник, який у той час оточували болота та ставки.
Збаразький замок
У Збаразькому замку зняли одну з найбільш трагічних сцен драми з мертвим опришком. Історичну будівлю розташовано в Тернопільській області.
Скелі Довбуша
В Івано-Франківській області є популярне місце в Карпатах – Скелі Довбуша. У фільмі цю місцевість використали для ефектних сцен, зокрема боїв.
Дрогобицька солеварня
Дрогобицький солеварний завод ще досі працює, а ще тут можна пройтися з екскурсоводом та дізнатися його історію.
Церква Святого Юра в Дрогобичі
Церква Святого Юра, яка розташована у Дрогобичі – визначна пам’ятка галицької дерев’яної архітектури. Будівлю звелено в кінці XV століття.
Каплиця Боїмів у Львові
Каплиця Боїмів, яка розташована у центрі Львова, зафільмована у “Довбуші”. За сюжетом католицька князівна відвідувала саме цей храм.
Кам’янець-Подільський замок
У замку в Кам’янці-Подільському було відзнято кілька сцен для фільму “Довбуш”.
Печера “Вертеба”
Оскільки в справжню печеру Довбуша біля Яремче не помістилася б знімальна група, то сцену знімали у печері “Вертеба”, що на Тернопільщині.
Збройні Сили України завзято знищують російських загарбників: щоб підтримати їх, ви можете підтримати їх донатами на «Повернись живим» та «Сталеві крила». Станьте частиною історії та захистіть Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦