Сили оборони України мають успіхи на півдні України та звільнили ще один населений пункт.
Заступниця глави Міноборони України Ганна Маляр під час виступу в Military Media Center підтвердила деокупацію Роботиного Запорізької області. До населеного пункту ЗСУ зайшли 22 серпня.
Раніше ми писали, що ЗСУ наближаються до другої лінії оборони окупантів
Контрнаступ ЗСУ: як звільняли Роботине
![Контрнаступ ЗСУ - деокупація Роботине - війна в Україні](https://krapka.media/wp-content/uploads/2023/08/867848235b09d2331a60b6ffe4c89fce.jpeg)
За словами Маляр, українські захисники вибили російських окупантів з Роботиного і далі рухаються південно-східніше від цього населеного пункту.
Заступниця міністра оборони наголосила, що російська армія чинить сильний опір, але ЗСУ продовжують просування у напрямку Новопрокопівки та Очеретуватого.
Війна в Україні: подробиці звільнення на півдні України
![Роботине - деокупація Роботиного - контрнаступ ЗСУ карта](https://krapka.media/wp-content/uploads/2023/08/2023-08-28-15.18.46-1024x682.jpg)
У Telegram-каналі Центру стратегічних комунікацій повідомили, що село Роботине, що в Запорізькій області, було зайнято російськими військовими ще у березні 2022 року.
Наприкінці липня 2023 року Генеральний штаб ЗСУ заявив про просування українських захисників у бік цього населеного пункту. Вже 23 серпня над селом підняли прапор України, але Міноборони тільки через кілька днів підтвердило інформацію.
Збройні Сили України завзято знищують російських загарбників: щоб підтримати їх, ви можете підтримати їх донатами на «Повернись живим» та «Сталеві крила». Станьте частиною історії та захистіть Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦