Українці все частіше починають називати своїх новонароджених дітей іменами, які використовували раніше, але зараз вони не такі поширені.
У TikTok-каналі @kvituca_kvitka розповіли про красиві та цікаві імена – і це не Джавеліна, або ж Байрактар.
Дівчаток можна назвати Аретою, що означає “чеснота”, або ж Євстахією, що принесе щастя власниці. Проте є чимало інших прадавніх імен:
![](https://krapka.media/wp-content/uploads/2023/08/znimok-ekrana-2023-08-16-o-1.40.45-pp-1024x572.png)
Для хлопчика можна обрати не менш незвичні, але красиві імена. Зокрема Потап, що означає “мандрівник”, або Луп – “вовк”, Марій – завжди нагадуватиме про море.
![](https://krapka.media/wp-content/uploads/2023/08/znimok-ekrana-2023-08-16-o-1.37.47-pp-1024x459.png)
Збройні Сили України завзято знищують російських загарбників: щоб підтримати їх, ви можете підтримати їх донатами на «Повернись живим» та «Сталеві крила». Станьте частиною історії та захистіть Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦