Жителька Нової Зеландії щодня, дивлячись в дзеркало, навіть не здогадувалася, що хворіє на рак шкіри. Проте вона ігнорувала один важливий симптом.
Як пише dailymail.co.uk, Мішель Девіс, якій 52 роки, у квітні минулого року побачила “прищ” в себе на носі та почала давити. Проте спочатку на його місці була червона пляма, яка боліла. Впродовж року Мішель ігнорувала проблему та ховала її косметикою.
![](https://krapka.media/wp-content/uploads/2023/05/5e934ee63a59d85e47f226c0dc4be17c.jpeg)
Майже через рік жінка придавила утворення, але звідти почала йти кров та не зупинялася. Нарешті вона звернулася до лікарів, який одразу помітив, що це рак шкіри. За даними біопсії, в неї була базально-клітинна карцинома.
![](https://krapka.media/wp-content/uploads/2023/05/efba74ba9a9f83edb0d26530e1318c5c.jpeg)
Жінка ігнорувала цю проблему майже рік, адже пляма не могла загоїтися та не проходила. Це і є свідченням появи раку шкіри. Лікарі їй видалили злоякісне утворення, а дірку приховали, розтягнувши шкіру.
![](https://krapka.media/wp-content/uploads/2023/05/d549e4d753394abcdd4c4dd0f4eea405.jpeg)
Мішель тепер матиме шрам, а її ніздрі змінили форму. Проте вона щаслива, що має носа.
![](https://krapka.media/wp-content/uploads/2023/05/a5f47ff8e0e476a953438d93db8ba11f.jpeg)
Жінка закликала не ігнорувати проблеми зі здоров’ям та звертатися до медиків, зокрема стежити за тим, якщо прищі не зникають.
Збройні Сили України завзято знищують російських загарбників: щоб підтримати їх, ви можете підтримати їх донатами на «Повернись живим» та «Сталеві крила». Станьте частиною історії та захистіть Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦