Відомий український боксер Олександр Усик пішов в інший спорт, адже отримав важливу посад у збірній України з футболу.
Президент УАФ Андрій Павелко доручив спортсмену стати амбасадором української футбольної збірної, де він займатиметься різними соціальними проєктами.
Тепер боксер займеться допомогою в організації виїздів на матчі збірної з футболу українських захисників, які зазнали поранень на війні. Також його залучатимуть до інших соціальних проєктів, які спрямовані на реабілітацію військових.
![](https://krapka.media/wp-content/uploads/2023/05/7e0c91ac96200db99d0635f6633300e7-1024x937.jpeg)
![](https://krapka.media/wp-content/uploads/2023/05/6624d33344f34c831974b136ff85adc4-1024x682.jpeg)
![](https://krapka.media/wp-content/uploads/2023/05/ca49feb92d50e83459b3f619b9d6e403.jpeg)
Павелко у соцмережах подякував Усику за готовність підтримати військових та допомогти їм, а також за його українську позицію та патріотизм. На його думку, така співпраця з відомими людьми надихатиме самих футболістів.
Збройні Сили України завзято знищують російських загарбників: щоб підтримати їх, ви можете підтримати їх донатами на «Повернись живим» та «Сталеві крила». Станьте частиною історії та захистіть Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦