Україна терміново повинна забезпечити ввезення генераторів та акумуляторів без збору на них податків.

Про це заявив керівник Волонтерського штабу «Українська команда» Артур Палатний на своїй сторінці у Facebook.

«Україні потрібно вистояти на енергетичному фронті. Захиститися від тотального блекауту. Що вже потрібно зробити всередині країни. Зробити невідкладно. Зробити прямо зараз. Уряд та Верховна рада мають терміново відкрити зелений коридор для енергетичного обладнання. Генератори, акумулятори, інвертори та інші прилади, які допоможуть освітити та обігріти оселі громадян, мають завозитись по спрощеній процедурі. Без мита. Без ПДВ. Без податків. Вже зараз. Щоб звичайний генератор не коштував, як танк чи БТР.», – сказав Палатний.

За його словами повернути податки та мита можна буде пізніше. А зараз головним завданням держави є створення умов, щоб кожна сім’я взимку могла забезпечити себе теплом.

«Держава-терорист воює як вміє. Воює не з НАТО, а з матерями та дітьми, руйнуючи українську енергосистему. Постійні обстріли мають на меті лише терор. Лише занурення країни в темряву та холод. Зима без світла та без тепла – саме таку перспективу готує українцям терорист №1. Друзі! Ми пройдемо і це випробування. Ми вистоїмо. І обов’язково переможемо», – наголосив Артур Палатний.

Збройні Сили України завзято знищують російських загарбників: щоб підтримати їх, ви можете підтримати їх донатами на «Повернись живим» та «Сталеві крила». Станьте частиною історії та захистіть Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦